субота, 11 листопада 2023 р.

 

Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день науки за мир і розвиток. Учні Шатавського ліцею є активними науковцями: екологами, хіміками та біологами. Доказом цього є їх участь у конкурсах, проєктах, конференціях, тренінгах. Віолетта Бугіра пройшла заочне оцінювання  та візьме участь в обласному етапі захисту науково - дослідних та мультимедійних проєктів;  Юліана Мельник є головою комісії з питань екології та краєзнавства Хмельницької області серед старшокласників, асистентом вчителя  під час лабораторних та практичних робіт з хімії; Карина Бугіра працює над дослідження порушень зору у дітей Шатавського ліцею.

Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення. Нових вам відкриттів, новацій та звершень!




четвер, 25 травня 2023 р.

 

Наші учні серед найкращих!

Серед  2418 робіт надісланих на Екофорум, організований кафедрою Хімічної промисловості та екології НТУ «ХПІ»: 235 у номінації комікс, 1404 у номінації плакат та 779 у номінації саморобка – здобувачі освіти Слобідкорахнівської школи посіли почесні І та ІІ місця у своїх вікових категоріях.  Вітаємо МЕЛЬНЬНИК АННУ, БОДНАР ВАЛЕРІЮ та ВІННИЦЬКУ СОФІЮ з перемогою! Дякуємо Вам за участь у конкурсі та небайдужість до екологічних проблем.







понеділок, 1 травня 2023 р.

 Екологічне виховання – це не лише формування системи наукових знань про природу і суспільство, навчання термінів та понять. Показником екологічного виховання є практичні дії учнів по відношенню до природи. Саме такими є дії наших випускників. В рамках тижня біології та екології учні 11 класу впровадили на практиці технологію вторинної переробки паперу.  Робота була не лише корисною, але й принесла велике задоволення. Ми стали на крок ближчими до природи і один до одного.





понеділок, 27 лютого 2023 р.

 

Кожного року Національний еколого-натуралістичного центр учнівської молоді МОН України проводить Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста». Основними завданнями якого є виховання в учнів любові до рідного краю; екологічне та естетичне виховання учнів; пошук нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності. Для участі у фестивалі, можна було обрати одну із трьох номінацій: «Фото», «Відео», «Анімація» під єдиною темою: «Дика природа». Фурман Дарина представила свою роботу під назвою «Кожен схід - це свіжий подих нового початку» і як результат  - І місце у територіальному етапі. Успіху в обласному етапі та перемоги!