неділя, 26 березня 2017 р.

Перехід на літній час

    Перехід на літній час, кожен сприймає по-різному. Хтось радіє довгому світловому дню, а хтось скаржиться на погіршення стану здоров'я. Лікарі відзначають, що деяким людям на адаптацію до нового часу може знадобитися до двох тижнів. Активна і здорова людина, як правило, не відчуває переведення стрілок.
   Найбільше від таких змін страждають люди з аритмією серця, виразковими хворобами, бронхіальною астмою, хронічними захворюваннями легень і гіпертонічною хворобою.
   Щоб легко і безболісно пережити перехід на літній час, перш за все, потрібно налагодити збій біоритмів. Для цього:
1. Лягайте спати і приймайте їжу в один і той же час час.
2. Не економте на сні, лягайте спати раніше, а якщо є можливість, бажано продовжити сон на одну годину довше або подрімати вдень.
3. Пам'ятайте про активний відпочинок.
4. Займайтеся улюбленою справою, яка приносить задоволення - почитайте цікаву книгу, сходіть в кіно або театр, послухайте приємну музику, займіться спортом або танцями, намалюйте картину або сходіть на виставку.
Дослідження вчених підтверджують, що мистецтво і творча діяльність сприяють синхронізації внутрішніх процесів і полегшують адаптацію до подібного роду змін.


Вперше переводити стрілки годинника на годину вперед влітку і на годину назад взимку почали заради економії електроенергії у Великобританії в 1908 році.
Зараз все більше країн відмовляються від сезонних змін часу. У 1952 році Японія стала однією з перших країн відмовившись від економії електроенергії в такий спосіб.

Немає коментарів:

Дописати коментар